Języki

  • English
  • 日本語
  • Polski
  • Русский

CompLearn

Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn ICS CompLearn

Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn działa na międzynarodowym rynku informatycznym od 2005 roku. Jest jednym z wiodących centrów szkoleń IT oraz prekursorem i liderem upowszechniania e-learningu w informatycznych szkoleniach (prowadzonych w pełni zdalnie przez Internet).

ICS CompLearn jest zakorzenione w środowisku akademickim, a jego misją jest wdrażanie wysokich standardów jakości w oferowanych programach szkoleń informatycznych, łączących wysoki poziom nauczania akademickiego ze specjalistycznym i praktycznym wymiarem szkoleń przemysłowych. ICS CompLearn posiada akredytację i licencję certyfikacyjną Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli i wdraża komercyjnie międzynarodowe programy certyfikacji informatycznej EITC i EITCA. Ponadto cały zakres usług ICS CompLearn jest przedmiotem certyfikowanej zgodności z normą ISO 9001:2008 wg akredytacji The United Kingdom Accreditation Service (UKAS).

Krajowa realizacja programu Europejskiej Akademii Certyfikacji Informatycznej EITCA

Akredytacja Europejskiego Instytutu Certyfikacji Informatycznej EITCI w Brukseli:
Licencja certyfikacyjna EITCI nr: EITCI-LID-PL-11080001

Realizator krajowej edycji programu Akademii EITCA: Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn posiada certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008 akredytowny przez The United Kingdom Accreditation Service